23-24 місяць травень 2020, Suceava, România: 1xCAC și 2xCACIB

Ваша собака може стати ЧЕМПІОНУ РОМАНІЇ !!!

ЧЕМПІОНУ РОМАНІЇ JUNIOR (R.J.Ch.)= 3xCACJ (один tytuly CACJ v CACIB)

ЧЕМПІОНУ РОМАНІЇ (R.Ch.)= 3xCAC (один tytuly CAC v CACIB)

ЧЕМПІОНУ РОМАНІЇ CUM LAUDAE (R.Ch.L.)= 3xCACL (один tytuly CACL v CACIB)

ЧЕМПІОНУ РОМАНІЇ VETERAN (R.Ch.V.)= 3xCACV (один tytuly CACV v CACIB)

Чемпіони собак краси (юніори, дорослі, Cum Laudae, ветерани) інших країн F.C.I. зможе затвердити звання  ЧЕМПІОНУ РОМАНІЇ (RJCh /R.Ch./R.Ch.L./R.Ch.V.) Якщо вони отримали два титули CACJ/CAC/CACL/CACV від двох різних арбітрів.

Принаймні один із назв повинен бути отриманий на  C.A.C.I.B.

 

President Suceava Kennel Club

 

Буковина - це царство розписаних монастирів, обширних та загадкових лісів, а також царство традиціїв, які зберігаються, з святістю. Розташована між Західною та Східною Європою - колишня провінція Австро-Угорської імперії - Буковина, навіть сьогодні помітна сильним мультикультуралізмом, оскільки це є територія, де живуть разом із румунами, етнічні меншини, такі як: українці, поляки, угорці, німці, євреї, вірмени та словаки. Завдяки цього мирного співіснування, в повній гармонії, Буковину також називали "Маленький Відень Сходу".

Як президент Кінологічної асоціації Сучавського повіту, член Румунської кінологічної асоціації, маю честь запросити вас взяти участь у виставках 1xCAC + 2xCACIB, організованих нашою асоціацією: 23-24 травня 2020 року в Сучаві, нинішній столиці Буковини. Ми знову, разом переживемо, люди і собаки, трепет від якісних кінологічних змагань.

Як мешканець цього благословенного Божого краю, запрошую вас відкрити для себе чудовий краєвид Буковини, історію Буковини, специфічну гостинність, смачну гастрономію, а також традиції та звичаї цього місця, які досі зберігаються без жодних змін.

І останнє, але не менш важливе, запрошую вас бути одним із паломників середньовічних розписаних монастирів Буковини, засновником яких був Господар Молдови, князь Стефан Великий і Святий, сучасник з володарем Волоської землі, Владом Цепешом -Дракулою.

  С уважением,

 Кристиан Домициан Морошану,

Президент Кинологической Ассоциаций Сучава